ÇilekPOS
İhtiyaç Duyacağınız Yazılım Çözümleri

2010 yılında kullanıma sunulmuş olan ÇilekPos, sipariş ve kasa satış sistemi olarak restoran, cafe, market, kırtasiye, eczane başta olmak üzere birçok faaliyet alanında kolaylıkla kullanılması adına hazırlanmıştır.

ÇliekPOS ile işletmeler kasa, satış, sipariş, kurye yönetimi, ürün, stok, personel, el terminalleri, stok sayım üniteleri, yemek şirketlerine ve pazaryerlerine entegrasyonları, e fatura, e fiş özelliği ve ödeme sistemlerine online entegrasyonları ile 360 derece çözüm sunmaktadır.
Ana amaç; işletmelerin tüm gelir, gider ve karlarının tek tuş ile yönetilebilmesi, müşteri ve karlılığını artırabilmek için ihtiyaç duyacağı tüm entegrasyonları bir arada bulabilmesi, ihtiyaç duyacağı dijital dönüşümleri sağlayarak işletmesini 360 derece yönetebilmelerini sağlamaktır.

ÇilekPOS’u diğerlerinden ayıran en büyük özellik işletmelere versiyon karmaşası yaratmadan en iyi fiyat politikası yürütmesidir.
En iyi fiyat garantisi ile yola çıkan ÇilekPOS sektördeki en kapsamlı ve en uygun yazılım olarak öne çıkmaktadır.
ÇilekPOS, uzman bir ekiplerimiz ile 2010 yılından bu yana geliştirilmektedir. Gelişen regülasyon ve entegrasyonlar ihtiyaçları sürekli geliştirilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır Yayınlandığı tarihten bu yana Türkiye genelinde ve yurt dışında binlerce restoran, cafe gibi birçok faaliyet alında kullanılmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş müşterilerinin işletmedeki faaliyetlerini aksatmadan ve daha kolay hale getirebilmek ve yardımcı olacak çözümler üretmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
ÇilekPOS,u tek şubeli işletmelerin kullanabildiği gibi birçok kurumsal ve zincir mağazalarda kolaylıkla kullanılmaktadır

Sizde ücretsiz olarak test etmek için demo kullanabilirsiniz.

İhtiyaç duyacağınız diğer yazılım çözümlerimiz;

Muhasebat.net
Ön muhasebe sistemi

Cisoft.com.tr
e-ticaret portalı

yönetimik.com
Kapsamlı insan kaynakları programı

Dijiyon.com
Apartman ve site yönetim yazılımı

WhatsApp ile
İletişime geç.

Uzman satış ekiplerimiz ile mesai gözetmeksizin WhatsApp üzerinden yazışabilir, Dilerseniz size uygun kampanya başvurusu yapabilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Neden ÇilekPOS?
Tüm işletmelerin tüm sipariş ve kasa satış süreçlerini uçtan uca yönetebildikleri yazılımdır. Çliekpos ile işletmeler tüm süreçlerini yönetebildiği gibi yazarkasa, pos cihazı, e-fatura, e-fiş ile online olarak entegreli çalışabilmektedir.
Kimler ÇilekPOS'u kullanabilir?
Restoran, Kafe, Market, Kırtasiye, Nalbur, Giyim, Eczane, Gsm gibi bir çok sektör işletmecisi sektörüne uygun tasarımlar ile kullanabilmektedir.
Banka POS'u entegre mi?
Evet. Çilekpos sipariş ve kasa satış sistemi ile pos cihazları online olarak entegreli çalışmakta dır. Bu sayede olası tutar hatalarından ve zaman kayıplarından kurtulabilirsiniz. Üstelik Çilekpos müşterilerine özel avantajlı kart komisyonlarından faydalanabilirsiniz.
Yazar Kasa entegre mi?
Evet. Çilekpos yazarkasa sistemleri ile online olarak entegreli çalışmaktadır. Ayrıca son vuk507 tebliğine uygun mobil pos cihazlarıda Cilekpos ile entegreli çalışılmaktadır.
El terminalinden ödeme alabilir miyim?
Evet. Garson el terminalleri üzerinden sipariş alınabildiği gibi aynı zamanda daha hızlı ödeme almak ve daha hızlı yeni müşteriye ulaşabilmek için kredi kartı ile el terminalleri üzerinden kredi kartı ile ödeme alınabilmektedir.
Yeni yapılan özellikler ücretli mi?
Çilekpos işletmelerin tüm süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamış ve geliştirilen tüm modüller ücretsiz olarak güncellenmektedir. Müşterinin kendisine özel yazılım talepleri değerlendirilmekte ve ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Cihaz satışınız var mı?
Evet. Cilekpos ait olan satismatik.com üzerinden işletmelerin ihtiyaç duyacağı donanım, cihaz ve yazılım çözümlerinin satışları 12 taksit imkanları ile yapılmaktadır.
Satın almadan önce test edebilir miyim?
Evet. Çilekpos müşterilerine satın almadan önce ücretsiz olarak demo ve deneyim sunmaktadır. Ayrıca satın almak isteyen müşterilerine veri ve ürün yükleme hizmetleri ücretsiz olarak sağlamaktadır.
ÇilekPOS kullanmak için işyerimde olması gereken teknik donanımlar nedir?
Çilekpos kullanabilmek için kasalar, salonlar, bağımsız bölümler ile haberleşme ve elektrik alt yapısının tamamlanmış olması gerekmektedir. Ayrıca internet kullanımı açık olması gerekmektedir.
Şubeli işletmeler kullanabilir mi?
Evet. Şubeli işletmeler Cilekpos’u rahatlıkla kullanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız yazılım çözümleri de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Franchise ya da bayilik takip sistemine uygun mu?
Evet. Franchise veya bayilik yapısı ile çalışan işletmeler rahatlıkla Cilekpos’u kullanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulacak ilave yazılım ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
İlave özellik istersen yapılıyor mu?
Evet. İşletmelerin ihtiyaç duyacağı ilave özellikler, yazılımlar yapılmaktadır. Sürekli geliştirmeler yapılmaktadır.
ÇilekPOS neden ücretsiz?
Çilekpos partner firmaları ile siz işletmelere tasarruf ve avantaj sağlamak için iş birlikleri yapmaktadır. Banka posu olarak işyerim pos tercih eden işlemelerin avantajlı kart komisyonları ile çalışma fırsatı bulurken, yazılım ücretleri de işyerimpos tarafından karşılanmaktadır.