ÇilekPOS & Faturamatik İşbirliği

İşletmende müşteri ve karlılığını Faturamatik ile arttır

Faturamatik bayiliği Çilekpos ile ücretsiz!

Çilekpos ve Faturamatik iş birliği ile Çilekpos kullanıcılarına ücretsiz olarak faturamatik bayisi olma imkanı sunuyor.
Bu sayede işletmeler mevcut maliyetlerini değiştirmeden müşteri ve karlılığını artırabilme imkânı bulmaktadır.

Fatura ödemeye gelen müşterileriniz mevcut işinizde alış veriş yapma imkanı bulurken alış veriş yapmaya gelen müşteriler ise faturalarını alış veriş yaparken ödeme imkanı bulmaktadır.

Çilekpos kullanıcılarına Faturamatik bayiliği ücretsiz

Yüksek ücretler talep edilen Faturamatik bayiliği Çilekpos kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Faturamatik bayiliği ile ne kadar kazanabilirim?

Mevcut işletmesi içerisinde Faturamatik bayiliği yapan işletmeler 1.000 ile 10.000 adet arasında fatura tahsilatı yapabilmektedir. Bu işlem aralığına göre mevcut maliyetlerinizi değiştirmeden 3.000TL ile 30.000 TL arasında net kazanç elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey işletmenizin dış ve iç görsellerine fatura ödenebildiğinin reklamlarını yapıştırmak olacaktır.

Faturamatik Hakkında

Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Anonim şirketi 1999 yılından bu yana finansal hizmetler sunmakta olup, Merkez bankasından lisanslı olarak faaliyet gösterilmektedir. Türkiye genelinde 81 ilde 6400+ hizmet noktası ile ülkemizin en büyük ödeme kuruluşlarındandır.

Daha geniş bilgi için www.faturamatik.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Faturamatik bayiliği ile hangi işlemler yapabilirim?
Finansal İşlemler
 • Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Cep telefonu faturaları, İnternet Faturaları, Tv faturaları gibi toplamda 457 kurumun tahsilat işlemleri
 • Tüm bankaların kredi kartı ödemeleri
 • Yurt içi para transferleri
 • Hesaba para yatırma işlemleri
 • Para gönderme işlemleri
 • İban’a para yatırma işlemleri
 • Cep lira işlemleri gibi bir çok işlem yapılmaktadır.
Abonelik İşlemleri
 • Sabit hat abonelik işlemleri
 • İnternet abonelik işlemleri
 • Faturalı ve Faturasız hat açma işlemleri
 • Digitürk ( bien ) abonelik işlemleri
 • Elektrik abonelik işlemleri
 • Türksat abonelik işlemleri yapılabilmektedir.
Daha geniş bilgi için başvuru yapabilir dilerseniz uzman ekiplerimiz ile WhatsApp ile görüşebilirsiniz.
WhatsApp ile
İletişime geç.

Uzman satış ekiplerimiz ile mesai gözetmeksizin WhatsApp üzerinden yazışabilir, Dilerseniz size uygun kampanya başvurusu yapabilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç
İlginizi Çekebilir
Tüm Kampanyalar
Müşteri Yorumları Müşterilerimiz ÇilekPOS'a yüksek puan veriyor!
Comments Profile

Müşteri Memnuniyeti Bizim için önceliklidir.

Google Yorumlar
Tüm Müşteri Yorumlarını görmek için Google My Business

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Neden ÇilekPOS?
Tüm işletmelerin tüm sipariş ve kasa satış süreçlerini uçtan uca yönetebildikleri yazılımdır. Çliekpos ile işletmeler tüm süreçlerini yönetebildiği gibi yazarkasa, pos cihazı, e-fatura, e-fiş ile online olarak entegreli çalışabilmektedir.
Kimler ÇilekPOS'u kullanabilir?
Restoran, Kafe, Market, Kırtasiye, Nalbur, Giyim, Eczane, Gsm gibi bir çok sektör işletmecisi sektörüne uygun tasarımlar ile kullanabilmektedir.
Banka POS'u entegre mi?
Evet. Çilekpos sipariş ve kasa satış sistemi ile pos cihazları online olarak entegreli çalışmakta dır. Bu sayede olası tutar hatalarından ve zaman kayıplarından kurtulabilirsiniz. Üstelik Çilekpos müşterilerine özel avantajlı kart komisyonlarından faydalanabilirsiniz.
Yazar Kasa entegre mi?
Evet. Çilekpos yazarkasa sistemleri ile online olarak entegreli çalışmaktadır. Ayrıca son vuk507 tebliğine uygun mobil pos cihazlarıda Cilekpos ile entegreli çalışılmaktadır.
El terminalinden ödeme alabilir miyim?
Evet. Garson el terminalleri üzerinden sipariş alınabildiği gibi aynı zamanda daha hızlı ödeme almak ve daha hızlı yeni müşteriye ulaşabilmek için kredi kartı ile el terminalleri üzerinden kredi kartı ile ödeme alınabilmektedir.
Yeni yapılan özellikler ücretli mi?
Çilekpos işletmelerin tüm süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamış ve geliştirilen tüm modüller ücretsiz olarak güncellenmektedir. Müşterinin kendisine özel yazılım talepleri değerlendirilmekte ve ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Cihaz satışınız var mı?
Evet. Cilekpos ait olan satismatik.com üzerinden işletmelerin ihtiyaç duyacağı donanım, cihaz ve yazılım çözümlerinin satışları 12 taksit imkanları ile yapılmaktadır.
Satın almadan önce test edebilir miyim?
Evet. Çilekpos müşterilerine satın almadan önce ücretsiz olarak demo ve deneyim sunmaktadır. Ayrıca satın almak isteyen müşterilerine veri ve ürün yükleme hizmetleri ücretsiz olarak sağlamaktadır.
ÇilekPOS kullanmak için işyerimde olması gereken teknik donanımlar nedir?
Çilekpos kullanabilmek için kasalar, salonlar, bağımsız bölümler ile haberleşme ve elektrik alt yapısının tamamlanmış olması gerekmektedir. Ayrıca internet kullanımı açık olması gerekmektedir.
Şubeli işletmeler kullanabilir mi?
Evet. Şubeli işletmeler Cilekpos’u rahatlıkla kullanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız yazılım çözümleri de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Franchise ya da bayilik takip sistemine uygun mu?
Evet. Franchise veya bayilik yapısı ile çalışan işletmeler rahatlıkla Cilekpos’u kullanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulacak ilave yazılım ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
İlave özellik istersen yapılıyor mu?
Evet. İşletmelerin ihtiyaç duyacağı ilave özellikler, yazılımlar yapılmaktadır. Sürekli geliştirmeler yapılmaktadır.
ÇilekPOS neden ücretsiz?
Çilekpos partner firmaları ile siz işletmelere tasarruf ve avantaj sağlamak için iş birlikleri yapmaktadır. Banka posu olarak işyerim pos tercih eden işlemelerin avantajlı kart komisyonları ile çalışma fırsatı bulurken, yazılım ücretleri de işyerimpos tarafından karşılanmaktadır.