ÇilekPOS & İşyerimPOS İşbirliği
Banka POS Alarak İşyerimPOS kullan
%50 indirimli sahip ol!

Hizmet sektöründe her geçen gün yeniliklerle dolup taşıyor. Bu yeniliklerden biri de ÇilekPOS'un güçlü t alt yapısı ile İşyerimPOS kullanıcılarına sunduğu avantajlar. Özellikle sanal pos hizmeti alanında öne çıkan ÇilekPOS, İşyerimPOS kullanan işletmelere müjdeli bir haberle geliyor: Artık İşyerimPOS üzerinden gerçekleşen ödemeler, ÇilekPOS tarafından sunulan yeni nesil kasa satış ve sipariş yönetimi alt yapısından geçerse, 1 yıl boyunca ücretsiz!

BankaPOS, işletmeler için kritik bir önem taşır

BankaPOS, işletmeler için kritik bir önem taşır ve etkili bir ön muhasebe sistemi, işletme sahiplerine işlerini daha verimli bir şekilde yönetme olanağı sağlar. ÇilekPOS kullanıcıları için sunulan bu fırsat, işletmelerin finansal süreçlerini kolaylaştırmak ve iyileştirmek için tasarlanmıştır.

İşyerimPOS'in sağladığı SanalPOS sistemi, işletmelerin gelir giderlerini izlemelerine, faturaları düzenlemelerine, stok yönetimini yapmalarına ve daha pek çok finansal işlemi yönetmelerine olanak tanır. Ayrıca, işletmelerin maliyetleri kontrol etmelerine ve karlılıklarını artırmalarına yardımcı olur.

Bu işbirliği sayesinde, ÇilekPOS kullanıcıları artık İşyerimPOS'un sunduğu bu kapsamlı ön muhasebe çözümünden 1 yıl boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirler. İşletmeler, bu avantajı kullanarak işlerini daha iyi bir şekilde yönetebilir ve maliyetleri kontrol altında tutabilirler.

Daha fazla ayrıntıya ulaşmak ve bu fırsattan yararlanmak için ÇilekPOS ve İşyerimPOS'un resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın ki etkili bir finansal yönetim, işletmelerin büyümelerine ve başarılı olmalarına katkıda bulunur. Bu işbirliği ile bu hedeflere daha yakınsınız.

WhatsApp ile
İletişime geç.

Uzman satış ekiplerimiz ile mesai gözetmeksizin WhatsApp üzerinden yazışabilir, Dilerseniz size uygun kampanya başvurusu yapabilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç
İlginizi Çekebilir
Tüm Kampanyalar
Müşteri Yorumları Müşterilerimiz ÇilekPOS'a yüksek puan veriyor!
Comments Profile

Müşteri Memnuniyeti Bizim için önceliklidir.

Google Yorumlar
Tüm Müşteri Yorumlarını görmek için Google My Business

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Neden ÇilekPOS?
Tüm işletmelerin tüm sipariş ve kasa satış süreçlerini uçtan uca yönetebildikleri yazılımdır. Çliekpos ile işletmeler tüm süreçlerini yönetebildiği gibi yazarkasa, pos cihazı, e-fatura, e-fiş ile online olarak entegreli çalışabilmektedir.
Kimler ÇilekPOS'u kullanabilir?
Restoran, Kafe, Market, Kırtasiye, Nalbur, Giyim, Eczane, Gsm gibi bir çok sektör işletmecisi sektörüne uygun tasarımlar ile kullanabilmektedir.
Banka POS'u entegre mi?
Evet. Çilekpos sipariş ve kasa satış sistemi ile pos cihazları online olarak entegreli çalışmakta dır. Bu sayede olası tutar hatalarından ve zaman kayıplarından kurtulabilirsiniz. Üstelik Çilekpos müşterilerine özel avantajlı kart komisyonlarından faydalanabilirsiniz.
Yazar Kasa entegre mi?
Evet. Çilekpos yazarkasa sistemleri ile online olarak entegreli çalışmaktadır. Ayrıca son vuk507 tebliğine uygun mobil pos cihazlarıda Cilekpos ile entegreli çalışılmaktadır.
El terminalinden ödeme alabilir miyim?
Evet. Garson el terminalleri üzerinden sipariş alınabildiği gibi aynı zamanda daha hızlı ödeme almak ve daha hızlı yeni müşteriye ulaşabilmek için kredi kartı ile el terminalleri üzerinden kredi kartı ile ödeme alınabilmektedir.
Yeni yapılan özellikler ücretli mi?
Çilekpos işletmelerin tüm süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamış ve geliştirilen tüm modüller ücretsiz olarak güncellenmektedir. Müşterinin kendisine özel yazılım talepleri değerlendirilmekte ve ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Cihaz satışınız var mı?
Evet. Cilekpos ait olan satismatik.com üzerinden işletmelerin ihtiyaç duyacağı donanım, cihaz ve yazılım çözümlerinin satışları 12 taksit imkanları ile yapılmaktadır.
Satın almadan önce test edebilir miyim?
Evet. Çilekpos müşterilerine satın almadan önce ücretsiz olarak demo ve deneyim sunmaktadır. Ayrıca satın almak isteyen müşterilerine veri ve ürün yükleme hizmetleri ücretsiz olarak sağlamaktadır.
ÇilekPOS kullanmak için işyerimde olması gereken teknik donanımlar nedir?
Çilekpos kullanabilmek için kasalar, salonlar, bağımsız bölümler ile haberleşme ve elektrik alt yapısının tamamlanmış olması gerekmektedir. Ayrıca internet kullanımı açık olması gerekmektedir.
Şubeli işletmeler kullanabilir mi?
Evet. Şubeli işletmeler Cilekpos’u rahatlıkla kullanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız yazılım çözümleri de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Franchise ya da bayilik takip sistemine uygun mu?
Evet. Franchise veya bayilik yapısı ile çalışan işletmeler rahatlıkla Cilekpos’u kullanabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulacak ilave yazılım ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
İlave özellik istersen yapılıyor mu?
Evet. İşletmelerin ihtiyaç duyacağı ilave özellikler, yazılımlar yapılmaktadır. Sürekli geliştirmeler yapılmaktadır.
ÇilekPOS neden ücretsiz?
Çilekpos partner firmaları ile siz işletmelere tasarruf ve avantaj sağlamak için iş birlikleri yapmaktadır. Banka posu olarak işyerim pos tercih eden işlemelerin avantajlı kart komisyonları ile çalışma fırsatı bulurken, yazılım ücretleri de işyerimpos tarafından karşılanmaktadır.